Ataşehir Akücü

Ataşehir akücü

Ataşehir Akücü, 7/24 Ataşehir Acil Akü olarak hizmetimiz devam etmektedir. Ataşehir  Acil Akü Servisi olarak yolda kalma problemiyle karşılaşmamanız için gerekli teknik desteği sağlamaktayız. Araçlarınıza uygun amperlerde sizlerin dilediği markadaki akülleri veya servis elemanlarının siz değerli müşterilerimiz için önerdiği aküleri aracınıza uygun olacak şekilde, 2 ila 5 yıl ömürlü orjinal Varta, İnci, Doppıng ve Yiğit markalarımızın bulunduğu garanti kapsamındaki aküleri siz değerli müşterilerimize önererek, teknik ekibimizle yerinde gerekli desteği sağlıyoruz. Bunun dışında sabah bindiğinizde çalışmayan bir aracın aküsü herhangi bir şey açık kalmamış ise kesinlikle değişme seviyesine gelmiş. Sülfat yükselmiş bir aküyü işaret etmektedir. Geldiğimizde akünüzü akü el bilgisayarının en kompakt ve en üst versiyonu ile ölçüyoruz. Bunun verdiği bilgiler ile değişimi sağlıyoruz.

Ataşehir Akü Hizmetleri

Ataşehir Akücü İletişim Bilgileri:
0 (532) 694 9352 (Servis)

Manuel araçta vurdurma gene bir çok tehlikeyi beraberinde getiriyor. En önemlisi kayışların kopması çok sıradan. Yol güvenliğini ciddi şekilde riske atıyor. Kendinizi riske atmayın. Ayrıca aracınız yol bilgisayarlı, lcd göstergeli vb. sistemlere sahip ise aracınızda araçtan araca akü takviyesi ve değişimi önerilmez.
Araçlar arası bilinçsiz kablo ile akü takviyesi yapıldığında araçlarında belli bölüm parçaların bozulduğu gözlemlenmiştir. Bir çok araç kullanım kılavuzunda araçtan araca takviyeyi önermemekte, takviyenin her türünün uzman tarafından yapılması gerektiğini belirtmektedir.

Akünüzü profesyonel şekilde 15 DK içinde aracınızın yanına gelerek değiştiriyoruz veya değişim gerekmiyorsa takviye ediyoruz. Değişmemesi gereken sağlam hiçbir aküyü müşteri istese dahi değişmiyoruz.
Sağlam Akü açık kalan farlar, selektör ve diğer nedenlerle bitti ise bizi arayın. Sağlam akü senelerce daha hizmet verebilir. Far, selektör, müzik sistemi gibi sistemlerin açık kalması nedeni olan akünüz doğru takviye ile 2 sene daha kullanılabilir.
Bunun dışında sabah bindiğinizde çalışmayan bir aracın aküsü herhangi bir şey açık kalmamışsa kesinlikle değişme seviyesine gelmiş. Sülfat yükselmiş bir aküyü işaret etmektedir.
Geldiğimizde akünüzü akü el bilgisayarının en kompakt en üst versiyonu ile ölçüyoruz. Bunun verdiği bilgilere göre değişime gidiyoruz.Gerekli olan herşeyi teknik ekibimizin gözlem ve ölçümleri ile gerekli işlmeler yapılır. 

Sosyal Medya Hesaplarımızdan da Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Akücü 7/24 Çekmeköy Acil Akü olarak hizmetimiz devam etmektedir. Çekmeköy Acil Akü Servisi olarak yolda kalma problemiyle karşılaşmamanız için gerekli teknik desteği sağlamaktayız. Araçlarınıza uygun amperlerde sizlerin dilediği markadaki akülleri yada servis elemanlarının siz değerli müşterilerimize önerdiği aküleri Aracınıza uygun olacak şekilde 2-5 yıl ömürlü orjinal Varta, İnci, Doppıng ve Yiğit markalarımızdaki garanti kapsamındaki aküleri siz değerli müşterilerimize önerip yerinde teknik ekibimizle gerekli desteği sağlıyoruz. Yazarlar Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen ve Mühendislik Bilimleri Dergisi’ne gönderdikleri bir yazıyı başka bir dergiye gönderemezler. Makalelerde yapılacak tüm değişiklerde yazar ve basım evinin izni alınır.
Scroll to Top